Brnka to sú jasličky,
                   kam radi chodia detičky
Jasličky Brnka

 

JASLE - vybavenie a ponuka

Priestory

Od septembra 2009 sme vo vlastných, nových a oveľa väčších priestoroch. Máme farebnú šatňu, veľkú krásnu herňu, dve spálne - jedna pre malinké detičky, ktoré spinkajú v detských postieľkach a druhá - pre väčšie deti, ktoré spia na detských lehátkach. Ďalej tu je kúpeľnička a kuchyňa s jedálňou. Okolo areálu je trávnatá plocha s pieskoviskom, šmýkalkami a lavičkami, kde sa môžu deti hrať,ale aj oddychovať. 

Zaviedli sme pravidelnú ozónovú dezinfekciu interiérov jasličiek.

Pri jasličkách je neobmedzená možnosť parkovania.
Pre bezpečnosť Vašich detí je celý objekt monitorovaný kamerovým sytémom.

Činnosť

Každá výchovná činnosť, i vzdelávacie aktivity sú realizované a organizované s prihliadnutím na vek, i na stupeň psychosomatického vývoja detí tak, aby podporovali a upevňovali ich telesné a duševné zdravie. O celodenných aktivitách sú rodičia denne informovaní.
Ku dňu matiek robievame posedenie, ktorého sa zúčastňujú všetci rodičia. Mamičkám urobíme radosť a ukážeme im, čo sme sa za celý rok naučili. Detičky zaspievajú pesničky, zarecitujú básničky a zatancujú tančeky. Všetci rodičia sa na toto stretnutie vždy veľmi tešia. 

Stravovanie

V našich jasličkách máme vlastnú kuchyňu s jedálňou. Pripravuje sa tu plnohodnotná strava, ktorá vyhovuje veku detí. Najčastejšie sa podáva strava pozostávajúca zo zeleniny, denne máme ovocie, ale varia sa aj koláče a buchty. V jasličkách podávame desiatu, obed a olovrant.
Kto tu býva?
Kto tu býva?

Pozývame Vás na koncert.
Kolo kolo mlynské...

Teraz papáme. Chcete aj vy?
Na dvore sa dobre vybláznime.