Brnka to sú jasličky,
                   kam radi chodia detičky
Jasličky Brnka

 

JASLE - vybavenie a ponuka

Činnosť

Každá výchovná činnosť, i vzdelávacie aktivity sú realizované a organizované s prihliadnutím na vek, i na stupeň psychosomatického vývoja detí tak, aby podporovali a upevňovali ich telesné a duševné zdravie.
Patrí sem rozvíjanie rozumových, pohybových, rečových, výtvarných a hudobných shopností dieťaťa, ako aj kultúrno-hygienických návykov. Do tejto skupiny aktivít je zaradené aj rozvíjanie hrubej a jemnej motoriky.
Toto všetko sa dá dosiahnuť iba príjemným, milým a láskavým prístupom kvalifikovaného personálu.

Snažíme sa, aby detičky čo najviac času trávili na čertvom vzduchu. Hrajú sa na trávniku okolo jasličiek na motorkách, hojdačkách, v domčekoch, alebo s ďaľšími hračkami
S deťmi chodíme aj na prechádzky. Maličké sú v kočíkoch, väčšie sa kočíkov držia. Aby nás bolo lepšie vidieť, máme všetci reflexné vestičky.


Ku dňu matiek robievame posedenie. Detičky predvedú čo sa za celý rok naučili. Zaspievajú pesničky, prednesú básničky a zatancujú tančeky. Všetci sa na toto stretnutie vždy veľmi tešia. 

Priestory

Od septembra 2009 sme vo vlastných, nových a oveľa väčších priestoroch. Máme farebnú šatňu, veľkú krásnu herňu, dve spálne - jedna pre malinké detičky, ktoré spinkajú v detských postieľkach a druhá - pre väčšie deti, ktoré spia na detských lehátkach. Ďalej je tu kúpeľnička a kuchyňa s jedálňou. Okolo areálu je trávnatá plocha s pieskoviskom, šmýkalkami a lavičkami, kde sa môžu deti hrať, ale aj oddychovať. 

Zaviedli sme pravidelnú ozónovú dezinfekciu interiérov jasličiek.

Pri jasličkách je neobmedzená možnosť parkovania.

Pre bezpečnosť Vašich detí je celý objekt monitorovaný kamerovým sytémom.

Stravovanie ->>

Kto tu býva?
Kto tu býva?

Pozývame Vás na koncert.
Kolo kolo mlynské...

Teraz papáme. Chcete aj vy?
Na dvore sa dobre vyjašíme.